Mazury gdzie pojechać z dzieckiem?

Facebook

Lato w Polsce trwa krótko. Planując urlop z dzieckiem chcemy trafić w dziesiątkę. Szukamy fajnego miejsca tak żeby plaża była blisko, było łagodne zejście do plaży oraz plac zabaw. Dodatkowo przydałyby się animacje dla dzieci. Jeśli właśnie klikacie hasło „Mazury gdzie pojechać z dzieckiem” to podrzucamy Wam jeden z najlepszych i sprawdzonych przez nas wyborów.

Klub Mila Kamień

Camping położony jest w środku lasu nad jeziorem Bełdany. Niedaleko jest miejscowość Ruciane Nida. Możecie tu zamieszkać zarówno w domkach oraz w pokojach hotelowych. Ponadto jest tu wydzielona strefa dla przyczep i kamperów z przyłączem do wody i prądu. W ośrodku dominuje biały kolor biało-niebieski kojarzący się na pewno z latem i wakacjami. Wszędzie jest schludnie i czysto.

Mazury gdzie pojechać z dzieckiem? Klub Mila Kamień zaprasza.

Plaża

W Klubie Mila Kamień możecie skorzystać z szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem. Strefa pływania oddzielona jest bojkami, na wodzie jest też wodny plac zabaw. Na miejscu można wypożyczyć wszelaki sprzęt wodny: rowerki, kajaki jak i motorowodny. Dodatkowo plażowicze mogą skorzystać z rozłożonych leżaków, które są bezpłatne. W ścisłym sezonie w ramach animacji na plaży organizowane są ogniska.

Atrakcje dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowano 3 dobrze wyposażone place zabaw. Na tym głównym przy plaży znajdziecie huśtawki w tym dla maluszków, bocianie gniazdo, zjeżdżalnie, drabinki ze ścianką wspinaczkową, pajęczynę i absolutny hit! Łódeczki w dużym basenie! Chłopcy mogli kręcić się na nich godzinami. Z dodatkowych atrakcji można skorzystać z giga szachów, Chińczyka, kręgli lub mini parku linowego.

W razie niepogody możecie skorzystać z sal zabaw w budynku. Dostępna jest sala zabaw z kulkami czyli małpi gaj, namiot z dużymi klockami oraz sala gier i automatów. Przygotujcie dużo drobnych monet. 😉 Dla starszych dzieciaków dostępne są 3 piaszczyste boiska, na których można zagrać w piłkę nożną, siatkówkę czy badmintona.

Mazury gdzie pojechać z dzieckiem? Klub Mila Kamień ma mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Mazury gdzie pojechać z dzieckiem? Na pewno tam gdzie są animacje. 😉

W ścisłym sezonie w ośrodku odbywają się zajęcia oraz animacje prowadzone przez zawodowych animatorów. W tym roku chłopcy skorzystali między innymi z zajęć plastycznych, Talent Show czy wieczornego Mini Disco. Największymi emocjami było poszukiwanie skarbów oraz śpiewanie szant przy ognisku.

Mazury gdzie pojechać z dzieckiem? Na pewno warto znaleźć miejsce gdzie są organizowane animacje.

Atrakcje dla rodziców

W Klubie Mila są również atrakcje dla rodziców. Możemy popływać w zewnętrznym basenie, skorzystać z rowerków lub siłowni pod chmurką. Ponadto w ramach animacji odbywają się również poranne ćwiczenia gimnastyczne. Dla głodnych i spragnionych znajdziecie dwie dobrze wyposażone restauracje oraz strefę chillout z alkoholem na zewnątrz.

Mazury gdzie pojechać z dzieckiem? Do Klubu Mila!

Z pewnością miejsc gdzie pojechać z dzieckiem na Mazury jest mnóstwo. Jednak tylko to miejsce na Mazurach ma aż tyle zalet! Piaszczysta plaża z łagodnym zejściem, place zabaw, mini park linowy, boiska oraz animacje dla dzieci! Restauracje z pysznymi posiłkami na miejscu. Jeśli zachęcił Was ten artykuł nie czekajcie, możecie swój pobyt zarezerwować tutaj.

Jeżeli na Mazury macie daleko i czeka Was dłuższa podróż zerknijcie na mój poprzedni artykuł o tym jak zająć dziecko w podróży tutaj.

Zobacz inne artykuły

Chcesz więcej praktycznych wskazówek?

Dołącz do naszej listy mailowej aby otrzymywać specjalne, dodatkowe treści i odbierz prezent, zakładki na dzień mamy!

prezent zakładki

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Podaj adres e-mail, na który będziemy wysyłać Ci materiały

Uwaga ważne!
Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

PAMIĘTAJ, żeby
odebrać wiadomość potwierdzającą i kliknąć w przycisk.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem mamykreatywne.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie ZALEWSKI Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-111) przy ul. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2/410, NIP 5423437528. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na mamykreatywne.pl/polityka-prywatnosci